došlo k nějaké změně na vysílačích z Prahy (DVB-T) ?

došlo k nějaké změně na vysílačích z Prahy (DVB-T) ?

Vložil: Martin | 03. 07. 2016 | 11:11

Dobrý den pane Vrbo,
chtěl bych se zeptat zda-li nevíto o nějakých změná ve vysílání z Prahy které proběhly cca 10 dní zpátky, Od té doby nám přestaly hrát programy jako Prima ZOOM, CT déčko, Smíchov atd. netýká se to jen jednoho přijímače ani rozvodové soustavy, obešel jsem sousedy a u všech je to stejné, pouze u některých TV příjmačů se tv snaží přehrávat ovšem dochází k souvislým \"rozpixelováním\" a u novějších TV rovnou program vypadnul z nabídky a nelze jej již naladit.
Díky za každou info či radu.
M.Novotný

RE: došlo k nějaké změně na vysílačích z Prahy (DVB-T) ?

Vložil: Josef | 05. 07. 2016 | 18:56

Dobrý den,
nedošlo k žádné změně. Doporučuji kontaktovat místní anténáře, který zkontroluje Vaši příjmovou soustavu a navrhne řešení. Jedná se o problém na Vaší straně. Může jít o zateklou vodu v zesilovači, pootočenou anténu či naprasklý kabel. Příčin může být mnoho a na dálku nelze nic moc napsat.

RE: došlo k nějaké změně na vysílačích z Prahy (DVB-T) ?

Vložil: Martin | 07. 07. 2016 | 12:09

Dobrý den,
děkuji za odpověď ale asi jsem to napsal trochu nesrozumitelně, stejný problém totiž postihl i mé sousedy kteří přijímají signál přes dvb-t , proto muselo dojít k nějaké změně, buď ve vysílacím výkonu nebo nějaké odrazy ,nebo překážky atd. šlo mi jen o to jestli nevíte, že se něco takového na vysílači z Prahy stalo, nevýhoda je že starší TV sice kanály zoom , déčko atd naladí, ale \\\"rozpadají se\\\" tak že je to nekoukatelné, novější TV už je při opakovaném ladění ani neregistrují :(

Není odpověď jasná nebo máte doplňující dotazy?
Často kladené dotazy nebo Otázky a odpovědi
Sdílet na Facebook.com
Poslední aktualizace: 2. 4. 2021 9:50:42
© 2004 - 2023 Ing. Josef Vrba | Kontaktní údaje