DVB-T2 Termíny spuštění

DVB-T2 Termíny spuštění

Vložil: Miroslav Beránek | 28. 05. 2017 | 10:54

Nezapomnělo se tak nějak na Jihočeský kraj, nebo už není součástí ČR ??? Ve všem je vždy tento kraj poslední, kdy už tato diskriminace skončí ??? Daně a poplatky za TV a R platíme všichni, tak proč se pokrytí neřeší celoplošně najednou !!!

RE: DVB-T2 Termíny spuštění

Vložil: Josef | 28. 05. 2017 | 11:06

Dobrý den,
Jihočeský kraj bohužel trpí za to, že sousedí s dvěma z nejvyspělejších států s kterými Česká republika sousedí.

Spuštění v Jihočeském kraji není pouze rozhodnutí naší republiky, ale musí být koordinováno vždy i se sousedními státy, protože nelze nijak technicky zamezit přesah signálu do Německa a Rakouska.

Z jiného úhlu pohledu může být pro Vás pozdější spuštění výhodnější... Ceny televizí a set-top-boxů s DVB-T2 půjdou postupně dolů, jak se bude zvyšovat poptávka. Určitě bych to neviděl jenom negativně, ale každopádně chápu Vaší frustrovanost.

Proč se přechod neřeší celoplošně najednou? To bohužel není dost dobře možné, z důvodu omezených kapacit... Firmy mají pouze omezený počet techniků, kteří mohou instalovat nové vysílače... Továrny dokáži produkovat pouze určitě množství nových vysílacích technologií. Navíc tyto technologie nyní poptává celá Evropa a je jich velký nedostatek.

Není odpověď jasná nebo máte doplňující dotazy?
Často kladené dotazy nebo Otázky a odpovědi
Sdílet na Facebook.com
Poslední aktualizace: 2. 4. 2021 9:50:42
© 2004 - 2023 Ing. Josef Vrba | Kontaktní údaje