kostičkování obrazu o LG televize

kostičkování obrazu o LG televize

Vložil: Ludmila Garguláková | 24. 11. 2018 | 11:59

Dobrý den,v červnu jsme zakoupili tv LG70UK6950PLA,obraz kostečkuje,občas již od prvopočátku zamrzne obraz,tak vytáhnout ze zásuvky to nám bylo doporučeno již když televizi přivezli a zapojili,že se to rozchodí,nerozchodilo! zavolali jsme technika na satelit,jestli někde není chyba,není.Dali jsme nazpět původní televizi a u té je obraz OK a ani nekostkuje.Ještě jedna LG co máme ,tak ta je naprosto v pořádku.Vše je na jednom satelitu a jen ta jedna tv dělá problém.
Technik říkal že to je asi v televizi v nějakém panelu uvnitř,který je slabý.Protože nejsme odborníci tak vezem televizi zpět do obchodu.Volali jsme i linku LG,dělali jsme vše podle jejich rad,ale bohužel.Mám takový pocit že draze koupíš a potom když se něco pokazí tak s tím nikdo nechce nic mít a posílají vás od čerta k ďablu.Prosím o vyjádření jestli má někdo tyto problémy.Děkuji

RE: kostičkování obrazu o LG televize

Vložil: Josef | 09. 12. 2018 | 16:26

Dobrý den,
přesně na toto existuje lhůta 14 dnů na vrácení zboží, které jste měli využít. Nyní bohužel můžete zkusit reklamovat a reklamovat TV, ale jaký bude výsledek netuším.

Není odpověď jasná nebo máte doplňující dotazy?
Často kladené dotazy nebo Otázky a odpovědi
Sdílet na Facebook.com
Poslední aktualizace: 2. 4. 2021 9:50:42
© 2004 - 2023 Ing. Josef Vrba | Kontaktní údaje