Na co dát pozor?

Na co dát pozor?

Vložil: Ervín Pošvic | 01. 03. 2019 | 17:35

V současné době mám pouze jeden kanál - Novu, s kvalitním signálem . Ostatní kanály, dle počasí, čtverečkují, trhají se, zmizí na chvíli zvuk I obraz. Obdobné problemy jsem měl I drive, až jsem byl nucen požádat o pomoc lužbu radiokomunikací. Ti vypnuli během svých průzkumů celou síť mobilních vykrývačů ve městě! Teprve v tom momentu byly naše kanály bez vady. Bylo mi doporučeno ( prý jsem bohužel právě na hranicích dosahu vykrývačů) si dokoupit filt, zrušit elektronickou venkovní anténu a vrátit se zpět k " matraci" .Jak vidíte v úvodu, ke zlepšení nedošlo! Mám nyní obavy - Co mohu očekávat v momentu, kdy přejdu na DVB T2? Dojde u mého příjmu ke slibovanému zlepšení kvality ( jak se někde píše, někde nepíše?) . Nebo budu nucen přejít na satelitní příjem? Mám šanci poždat někoho o předběžné proměření ? Nerad bych kupoval další a další " vychytávky" bez naděje na úspěch.

Díky Pošvic

RE: Na co dát pozor?

Vložil: Josef | 02. 03. 2019 | 18:09

Dobrý den,
1) elektronická venkovní anténa je naprostý paskvil a doporučuji odvézt do sběrného dvora
2) kontaktujte profesionální firmu, která přijede na místo Vašeho bydliště, proměří signál a podle toho sama navrhne a hlavně nainstaluje anténní systém a dá Vám na něj záruku. Nepouštějte se do instalace a výběru svépomocí, vidíte jak to dopadá (zatím jste ničeho nedosáhl, ale utratil jste už za antény).

Pokud přijímáte novu bez problémů, nebude problém odladit anténní systém, abyste přijímal i další multiplexy bez problémů.

Není odpověď jasná nebo máte doplňující dotazy?
Často kladené dotazy nebo Otázky a odpovědi
Sdílet na Facebook.com
Poslední aktualizace: 2. 4. 2021 9:50:42
© 2004 - 2023 Ing. Josef Vrba | Kontaktní údaje