vúbec žadný televizní signál

vúbec žadný televizní signál

Vložil: foubik josef | 30. 01. 2017 | 19:34

kácov okr. KH pod který spadá na druhé straně řeky osada RAČINĚVES,, a v zhledem k údolí který sázava vytváří,, jsme pod úrovní okolních kopců a lesů.. nad námi je obec ZLIV, kde je stožár na mobilní telefony,, od kterého se občas pokud je příznivé počasí odrazí signál od VOTIC,,jinak na normální anténu nic,, jsme odkázáni na satelitní společnost SKYLING,,která v rámci zkvalitnování služeb zvyšuje finanční požadavky,, v létě jsme většinou na zahradě,takže televizi občas,, v zimě samozřejmě více,,obecní ůřad jsi myslím toto neřeší/finance/,, kam se obrátit aby jsme nebyly obětí jen společnosti SKYLING,,děkuji za pochopení,,,

RE: vúbec žadný televizní signál

Vložil: Josef | 02. 02. 2017 | 12:12

Dobrý den,
prvně bych zkusil pozvat nějakého zkušeného anténáře, zda doopravdy nelze nějakou kvalitní technikou přijímat pozemní vysílání.

Pokud nelze, pak můžete využít pouze satelitní vysílání.

Jako poplatník koncesionářských poplatků máte nárok na bezplatný příjem programů české televize (více info ČT karta bez poplatku). Za ostatní programy budete muset platit pravidelný měsíční poplatek.

Obrátit se nikam nemůžete. Pochopte, že nelze zpřístupnit pozemní vysílání pro 100% populace. Je to finančně nerentabilní.

Není odpověď jasná nebo máte doplňující dotazy?
Často kladené dotazy nebo Otázky a odpovědi
Sdílet na Facebook.com
Poslední aktualizace: 2. 4. 2021 9:50:42
© 2004 - 2024 Ing. Josef Vrba | Kontaktní údaje